Materace sprężynowe kieszeniowe

Czy wiesz o tym, że w naszej ofercie znajdziesz różne materace, odpowiednie dla osób mających niejednakowe oczekiwania wobec produktów tego typu? Nieustannie dbamy o to, by nasz asortyment był kompletny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie internetowym dokładnie taki produkt, jaki będzie zgodny z jego wszystkimi potrzebami. Jednymi z dostępnych u nas materaców są materace sprężynowe kieszeniowe. Stanowią one alternatywę w szczególności dla materaców z pianki poliuretanowej, które cechują się nieco innymi właściwościami.

Zalety materaców sprężynowych kieszeniowych

Dostępne w naszej ofercie materace sprężynowe kieszeniowe gwarantują przede wszystkim efekt punktowej elastyczności. Dzięki temu, że składają się z osobnych kieszeni, nie dochodzi do wzajemnego oddziaływania na siebie poszczególnych części sprężyn – co ma miejsce w przypadku materaców bonellowych. Oznacza to, że materac sprężynowy kieszeniowy ugina się wyłącznie w tym miejscu, w którym wywarty został nacisk oraz w jego najbliższej okolicy. Taki efekt nazywany jest efektem punktowej elastyczności.

Należy pamiętać również o tym, że dostępne w naszym sklepie online materace sprężynowe kieszeniowe wyróżniają się dużą trwałością. Poza tym świetnie dopasowują się do ciała. Ułatwiają odpowiednie ułożenia poszczególnych obszarów ciała korzystających z nich osób. W ten sposób kręgosłup nie jest obciążany, co przekłada się na ogólny komfort w trakcie wypoczynku. A czy wiesz o tym, że materace sprężynowe kieszeniowe skutecznie tłumią odgłosy. Nie musisz więc mieć obaw, że pod naciskiem materaca usłyszysz głośny i jednocześnie bardzo nieprzyjemny odgłos sprężyn.


  

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników