Ochraniacze wodoodporne na materac

Odpowiednia dbałość o czystość materaca ma ogromne znaczenie. Dzięki nim zmniejsza się ryzyko rozwoju niebezpiecznych dla organizmu człowieka drobnoustrojów. Tylko jak w prawidłowy sposób zapewnić materacowi odpowiednią czystość? Czy konieczne jest jego regularne, profesjonalne czyszczenie? Rozwiązaniem takiego problemu jest korzystanie ze specjalnego wodoodpornego ochraniacza na materac. Jest to świetny wybór niezależnie od specyfiki Twojego materaca – z wkładem kokosowym, antyalergicznego czy innego, na którym lubisz spać. Wynika to z jego licznych zalet, do których należy:

  • wodoodporność,
  • uniwersalny charakter,
  • możliwość prania w pralce,
  • ochrona przed bakteriami i grzybami.

Jak zbudowany jest ochraniacz na materac?

Dostępne w naszej ofercie wodoodporne ochraniacze na materac są zbudowane z warstwy pochłaniającej i nieprzemakalnej. Ich boczne krawędzie zostały dokładnie obszyte, stanowiąc zabezpieczenie przed ich szybką eksploatacją. Ochraniacze te wyposażone są również w gumki mocujące, które pasują do każdej grubości materaca – to właśnie dzięki nim ochraniacz nie przesuwa się w trakcie snu, co gwarantuje pełen komfort podczas wypoczynku.

Ochraniacze wodoodporne na materac są produkowane w rozmaitych rozmiarach. Dzięki temu każdy klient może idealnie dopasować poszukiwany produkt do materaca, z którego aktualnie korzysta. Dostępne są między innymi następujące rozmiary: 60 x 120 cm, 70 x 160 cm, 80 x 200 cm, 100 x 200 cm, 140 x 200 cm, 180 x 200 cm, 220 x 200 cm. Szczegółową tabelę rozmiarów znajdziesz w odpowiednich zakładkach produktowych.


  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4