Łóżka dla dzieci

Czy wiesz o tym, jak ważny jest odpowiedni wybór łóżka dla swojej pociechy? Dobry, spokojny i zdrowy sen nie jest możliwy bez właściwie dopasowanego do użytkownika materaca, na przykład w postaci materaca piankowego, stelaża i ramy, która stanowi bazę całej konstrukcji. Oznacza to, że łóżko dla dziecka musi cechować się nie tylko walorami estetycznymi. Kluczowe jest to, by było zdrowe i wygodne dla Twojej pociechy. Pamiętaj również o tym, że dzieci uwielbiają bawić się na swoich łóżkach. W związku z tym model, który wybierzesz, powinien wyróżniać się odpowiednią solidnością.

Jak wybrać odpowiednie łóżko dla dziecka?

Wielu naszych klientów ma jednak problem z wyborem łóżka dziecięcego. W naszej ofercie znaleźć mogą modele w różnych rozmiarach, na przykład łóżka dla dzieci 90 x 200 cm. Niejednakowy bywa również materiały, z których są produkowane tego typu artykuły. W sklepie internetowym 1001Materacy nasi klienci mają możliwość zakupu zarówno łóżek drewnianych dla dzieci, jak i modeli tapicerowanych. Poza tym odmienny jest skład pojedynczego zestawu: na wybrane z nich składają się wyłącznie ramy i stelaże, na inne natomiast ramy, stelaże i materace.

Podczas zakupu łóżka dla dziecka należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii, dzięki którym wybór odpowiedniego modelu stanie się znacznie łatwiejszy. Istotne jest między innymi to, w jakim wieku jest dane dziecko i jakie w związku z tym zabezpieczenia w łóżku są w jego przypadku niezbędne. Ważna jest również jego waga oraz stopień aktywności: na tej podstawie należy określić, jak solidny powinien być poszukiwany produkt. Trzeba też wziąć pod uwagę materiał wykonania wybranego łóżka dla dziecka.

Łóżko tapicerowane i drewniane dla dziecka

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są m.in. tapicerowane łóżka dla dzieci. Oferujemy łóżko ze stelażem, które jest łatwe w montażu, ale przede wszystkim wygodne i gwarantujące komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji klientów oddajemy paletę 16 kolorów tkanin. Jesteśmy przekonani, że szeroki wachlarz barw przypadnie do gustu każdego dziecka. Z tego stylowego i komfortowego łóżka będą zadowoleni zarówno młodsze dzieci, jak i młodzież.

Oprócz tego proponujemy łóżko drewniane dla dzieci, które jest znacznie tańszą, ale nadal wysoko jakościową opcją. Łóżko wykonane jest z drewna sosnowego, które odznacza się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również trwałością. W komplecie znajduje się rama, stelaż i wszystkie inne elementy potrzebne do samodzielnego montażu.

Wybrane łóżka możemy wykonać w dowolnym rozmiarze. Zachęcamy do składania zamówień.

Łóżko dla dzieci z materacem

Jeśli poszukują Państwo łóżka dla dzieci z materacem, warto zapoznać się z naszym asortymentem. Do zamówionego łóżka można od razu dobrać odpowiedni materac. W ofercie dostępne są produkty w standardowych rozmiarach o różnych właściwościach. Proponujemy m.in. materace sprężynowo-kieszeniowe, piankowe, z wkładem kokosowym, czy medyczne. Znajdą dla siebie odpowiedni model miłośnicy materacy twardych, miękkich oraz średnio-twardych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy szybką realizację oraz terminową wysyłkę. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji klientów. Można do nas zadzwonić, napisać wiadomość e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego.


  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12