O nas

1001Materacy to jeden z największych producentów materacy w Polsce. Od początku misją firmy było stworzenie produktów wysokiej jakości, zapewniających komfort snu przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Niech blisko pół miliona zadowolonych użytkowników naszych produktów, będzie Twoją gwarancją!

Numer konta bankowego: 91249000050000400074973486

Pozostałe informacje
Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.

Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.

Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych. W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami powinna wynosić maksymalnie 60 mm.

W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług prosimy pamiętać, że od 1 stycznia 2020 r. wystawienie FV do paragonu na rzecz podatnika VAT będzie możliwe tylko i wyłącznie w przypadku podania numeru NIP podczas zawarcia transakcji.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura, która przesyłana jest automatycznie drogą mailową na dane wprowadzone przy składaniu zamówienia.

JAK ROZPAKOWAĆ MATERAC?

Po otrzymaniu towaru należy ściągnąć folię ochronną i umieść materac na stelażu łóżka pozostawiając go, aż odzyska swoją pełną objętość (48-72 godziny).

Materac można użytkować, gdy ten odzyska swój właściwy kształt. Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni.

Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.

Dostawa przedmiotów

1.Wszystkie zamówienia są realizowane za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej – DPD. Podczas realizacji zamówień nie korzystamy z usług Poczty Polskiej.

2.Każde zamówienie możemy dostarczyć tylko do jednego wybranego miejsca. W innym przypadku prosimy o wypełnienie osobnych formularzy dostawy dla poszczególnych zamówień.

3.Jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 14:00, jego realizacja rozpocznie się następnego dnia roboczego.

4.Dostawa jest bezpieczna w 100%, bowiem wszystkie wysyłane przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości na nasz koszt. Ze względów bezpieczeństwa duże materace są hermetycznie rolowane na czas transportu. Po otrzymaniu towaru należy go niezwłocznie rozpakować. Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej. Umieść go na stelażu łóżka pozostawiając go od 48-72 godzin aż do pełnego odzyskania objętości. Dopiero gdy materac odzyska swój właściwy kształt można go użytkować.

5.Przybliżony czas realizacji podany jest w każdej ofercie. Wyrażony jest w dniach roboczych. Składa się na niego czas potrzebny na wysyłkę zamówienia z naszego magazynu. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów z różnym czasem realizacji, to liczy się najdłuższy z podanych terminów.

6.Szczegółowy cennik kosztów dostawy z uwzględnienie wszystkich dostępnych sposobów dostawy danego produktu podany jest w zakładce „Dostawa i płatność” widocznej w opisie każdego przedmiotu.

7.Kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru do mieszkania.

8.Zaznaczamy, iż kurierzy DPD doręczają przesyłki w godzinach 8:00 – 19:00, nie ma możliwości umówienia dostawy na konkretną godzinę. W dniu dostawy towaru zamawiający otrzyma wiadomość SMS z numerem kontaktowym do kuriera, pod którym można ustalić