Kołdry całoroczne

Na nasz asortyment składają się między innymi kołdry całoroczne z puchu gęsiego o wymiarach 200×200 cm oraz w innych popularnych rozmiarach – 135×200 cm, 140×200 cm, 155×200 cm, 160×200 cm, 155×220 cm, 180×200 cm, 200×200 cm, 200×220 cm, 220×240 cm, 230×240 cm, 240×260 cm. Proponujemy także kołdry antyalergiczne, również dostępne w kilku wariantach.

Komfortowy sen wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie. Warto więc zadbać o odpowiednie produkty, które przyczynią się do spokojnie i przyjemnie przespanych nocy. Ważny jest wybór nie tylko kołdry, poduszki i pościeli, ale również materaca, np. piankowego. Nasze warunki klimatyczne sprzyjają w korzystaniu z kołder całorocznych. Sprawdzą się zimną porą oraz w upalne noce.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest wybór odpowiedniej kołdry. Dlatego proponujemy rozmaite warianty tego typu produktów. Dzięki temu każdy nasz klient ma szansę na znalezienie dokładnie takiej kołdry, jaka jest mu akurat potrzebna.

Zalety kołder całorocznych

Dostępne w naszym asortymencie kołdry całoroczne wyróżniają się wieloma zaletami. Na uwagę zasługuje przede wszystkim materiał, z jakiego zostały wykonane. Dzięki zastosowaniu stuprocentowej bawełny kołdra jest przyjemna w dotyku. Z kolei gęsi puch, który posiada certyfikat RDS (Responsible Down Standard) zapewnia doskonałe właściwości grzewcze. Kołdra została uszyta w sposób kasetonowy, co oznacza, że puch jest równomiernie rozłożony. Puch stosowany w naszych kołdrach całorocznych jest sterylizowany, suszony, odtłuszczany i odpylany.

Oprócz tego kołdry całoroczne wyróżniają się funkcjonalnością i wszechstronnością. Jak wskazuje nazwa, mogą być z powodzeniem stosowane przez cały rok, niezależnie od temperatury. Eliminuje to konieczność posiadania kołder zarówno na zimę, jak i na lato. Nasze kołdry są jednocześnie lekkie i gwarantuje komfort termiczny nawet w mroźne noce.

Komu polecany jest zakup kołdry całorocznej?

Kołdra całoroczna jest dobrym wyborem w przypadku osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie różnych rodzajów artykułów tego typu. Jedna taka kołdra jest odpowiednia do wykorzystywania zarówno w okresie letnim, jak i zimowym oraz w porach przejściowych, takich jak wiosna i jesień.

Jej zakup polecany jest również tym osobom, które poszukują kołdry dla gości. Model całoroczny jest uniwersalny, dzięki czemu stanowi optymalne rozwiązanie w pokoju gościnnym. Powinien sprawdzić się wśród osób lubiących ciepło, a także tych, które wolą spać w nieco chłodniejszych warunkach.

Kołdra całoroczna 160 x 200 bądź w jakimkolwiek innym dostępnym rozmiarze stanowi również dobry wybór w przypadku osób, które mają problem z nadmiernym poceniem się w trakcie snu. Uniwersalna kołdra ochroni takie osoby przed nadmiernym przegrzewaniem się organizmu. Nie spowoduje tym samym wzmożenia uporczywej potliwości.


  

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników