Koce z wełny merynos

Bazą naszej oferty są niewątpliwie materace. Jako największy producent tego typu produktów wiemy, jak ważna jest jakość snu. Dlatego naszym klientom oferujemy szereg innych artykułów przeznaczonych do wygodnego wypoczynku. Szczególnej uwadze polecamy wełniane koce – wyprodukowane z włókien owiec rasy merynos. To niezwykle ciepłe, miłe w dotyku i praktyczne koce, które służą latami. Ponadto oferujemy kołdry całoroczne czy kołdry z puchu gęsiego, a także poduszki i łóżka dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Umożliwiamy zakup koców z wełny merynos w rozmaitych wariantach. Klientom proponujemy koce wełny australijskiego merynosa w niejednakowych kolorach. Proponowane przez nas produkty są również dostępne w różnych wzorach, do których zaliczyć można kratę, łatki, wężyki i brązowego baranka.

Odmienne są także rozmiary poszczególnych artykułów. W swojej ofercie mamy koce z merynosa o następujących wymiarach:

  • 140 x 200 cm,
  • 160 x 200 cm,
  • 180 x 200 cm,
  • 200 x 200 cm,
  • 200 x 220 cm,
  • 200 x 240 cm.

Dlaczego warto wybrać koc z wełny merynos?

Koc wełniany z merynosa australijskiego wyróżnia się wieloma właściwościami zdrowotnymi. Jedną z nich jest łagodzenie nerwobólów oraz bólów stawów kończyn. Czy wiesz o tym, że korzystając z wełny merynosa, zapewniasz sobie zdrowy i spokojny sen? Wynika to z utrzymywania temperatury Twojego ciała na stałym poziomie oraz z dużej przepuszczalności powietrza, którą charakteryzują się nasze koce.

Wełniane koce pomagają w leczeniu schorzeń reumatycznych oraz wielu innych dolegliwości natury zdrowotnej. Ich używanie poleca się osobom cierpiącym na zaburzenia krążenia obwodowego, pourazowe uszkodzenie nerwów obwodowych, stany zapalane mięśni i więzadeł lub bóle kręgosłupa z bolesnym napięciem mięśni okołokręgosłupowych. Wełna ma zdolność regulowania temperatury ciała, co oznacza, że ​​jest świetna zarówno w chłodne, jak i ciepłe dni. Koce wykonane z wełny mogą utrzymać ciepło w zimie, zapewniając komfortową temperaturę podczas snu, ale również nie przegrzewają w gorące dni. Wełna ma zdolność do odprowadzania wilgoci z ciała, co sprawia, że trudniej jest bakteriom rozwijać się na jej powierzchni. To może pomóc w utrzymaniu higieny i zmniejszeniu ryzyka alergii.


Kategorie produktów

  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10